tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je bezstarostné a cenově nejvýhodnější vytápění ve všech směrech.

Naše firma montuje kvalitní tepelná čerpadla značek:

Toshiba Estia                       Carrier

Hlavní výhody tepelného čerpadla:

1. NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY​​

Tepelné čerpadlo vzduch-voda plně využívá volně dostupnou a obnovitelnou energii z okolního vzduchu. Zajistí příjemné teplo, přípravu teplé vody a nebo chlazení – a s minimálními provozními náklady. Díky vynikajícímu poměru ceny, spolehlivosti, kvality a účinnosti – hlavně díky úspornému provozu a nízké spotřebě – jsou tepelná čerpadla TOSHIBA vždy správnou volbou při nákupu zdroje tepla.

2. ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Využití vzduchu jako zdroje energie je z hlediska CO2 zcela neutrální a nezpůsobuje vznik žádných emisí. Při využití 100 % ekologické elektrické energie z obnovitelných zdrojů je výsledná ekologická stopa zcela nulová. Zařízení ESTIA poskytuje vysoký topný i chladicí výkon při minimálním množství trvalé náplně chladiva R32, resp. R410A, tedy s nízkým potenciálem GWP. Nízká provozní hlučnost zařízení je další parametr, který zvyšuje ohleduplnost k lidem a jejich životnímu prostředí.

3. MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Obě vnitřní jednotky – provedení All-in-One, resp. Hydrobox – nejsou větší než lednička, resp. nástěnná lékárnička. Díky tomu se bez obtíží dají umístit i do té nejmenší kuchyně v bytě nebo do technické místnosti. Zcela odpadá potřeba prostoru pro skladování paliva nebo vznik nečistot, prachu a popela. Zařízení pohodlně ovládáte jedním tlačítkem – buď přímo na vnitřní jednotce, na dálkovém ovladači.

4. VARIABILITA

Plně automatizovaný systém řízení umožňuje různé kombinace: ESTIA si výborně rozumí s moderním podlahovým vytápěním, fancoilovými jednotkami nebo aktivními stropy. ESTIA systémy jsou určeny pro stávající topné systémy se starými / novými radiátory.. Nová řada ESTIA s chladivem R32 umožňuje kombinovat venkovní jednotky (4, 6, 8, resp. 11 kW) buď s vnitřním hydroboxem, který lze doplnit zásobníkem teplé vody nebo s kompaktní vnitřní All-In-One jednotkou, která má zásobník teplé vody objemu 210 litrů již plně integrovaný.

5. SPOLEHLIVOST

Mezi hlavní přednosti systému ESTIA patří špičková spolehlivost a dlouhá životnost. Poskytuje bezpečí provozu při venkovních teplotách až -25°C a vždy vysokou účinnost.

6. MOŽNOST ČERPÁNÍ DOTACÍ

Systémy ESTIA jsou prověřeny nezávislými externími institucemi, které jim udělily certifikáty EHPA a Keymark. Parametry jsou uvedeny v rámci standardu Eurovent. To vše usnadňuje čerpání dotací v ČR při splnění podmínek programu Nová zelená úsporám či kotlíkové dotace – jak u novostaveb, tak u rekonstrukcí. Naše firma Vám s dotacemi pomůže, technicky poradí.

7.NÍZKÁ HLUČNOST

Naše tepelná čerpadla splňují veškeré hlukové normy.

8. SERVIS

Garantujeme Vám záruční i pozáruční servis po celou dobu provozu tepelného čerpadla.

 

 

TOSHIBA ESTIA Tepelná čerpadla vzduch-voda pro Váš komfort

 

Mapa námi realizovaných tepelných čerpadel: